Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sněhulák

potřebujeme bílou čtvrtku, tužku nebo kružítko, tuhé lepidlo, tekuté lepidlo, čevený papír, černý papír, nové koření ,nůžky a vatu.

Na čtvrtku nakreslíme tři kolečka různé velikosti, tak abychom dostali základ sněhuláka, dokreslete ruce a pak postavičku vystřihněte. tuhým lepidlem potřete celý povrch vystřiženého základu a na něj rovnoměrně nalepte vatu. Na vatu nakapejte malinké kapky herkulesu, a to tam, kde mají být knoflíky, oočička a nos. nové koření se promění v oči a knoflíky, z červeného papíru vystřihněte malý trojuhelníček a nalepte jako nos, z černého papíru vystřihněte hrnec a nalepte jej na hlavu dále vystřihnte i větvičku a přilepte ji z druhé strany na ruku tak, aby vypadala, že ji sněhulák drží.

A je hotovo.Obrazek

Levný a snadný vánoční řetěz

potřbujeme jen jehlu a silon..silnější a spoustu popcornu, který stojí pakatel a prodávají jej v každém supermarketu.

Vůbec to není složité, prostějen navlíkáte a navlíkáte až budete mít dost nebo až budete spokojeni s delkou.

 Sněhuláci.
budeme potřebovat, velkou a menší polystyrénovou kouli, kousek látky, kousek červeného kartonu na nos, kousek tmavého kartonu na hrnes, lepidlo, lepící pistoli, fix, nové koření, řezák nebo nůž, nůžky, očička.
Dvě koule lepící pitolí slepímedohromady, na hlavičku nalepíme očička, z červeného kartonu vystřihneme protáhlý trojuhelník, který z  kraje trochu zahnee a nalepíme jako nos, kousek látky vytvarujeme případněsestříhneme do šálky a uvážeme sněhulákovi okolo krku, nové koření nalepíme místo knoflíků,  z tmavého kartonu vystřihneme hrnec a to tak aby seděl na hlavu , hlavu nahoře naříznete a čepici zasunete do zářezu, pusu domalujete centrofixem, sněhuláka můžete zavěsit, pokud jej chcete postavit, doporučuji seříznout spodek, jinak vám nebude stát.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář